One for all gratin

One for all Gratin sample actie

Wil jij onze nieuwe vegan gratin zelf proeven? Dat kan helemaal gratis. Vraag nu direct jouw sample aan!

Wij introduceren vol trots onze nieuwste innovatie: de One for All gratin. Deze gratin is dé uitkomst voor elke professionele keuken. Het combineert een rijke, romige smaak op basis van een volledig plantaardig recept. Daarmee speel je moeiteloos in op de groeiende vraag naar vegan opties, zonder concessies te doen aan smaak of beleving. En niet alleen wij vinden de nieuwe gratin heerlijk, het is namelijk ook bekroond door het International Taste Institute. 

Gemaakt voor de professionele keukens! Dit zijn de voordelen:

  • Per portie ingevroren
  • In slechts 10-22 minuten te breiden
  • Volledig plantaardig recept
  • Voor extra gemak en consistentie in de keuken
  • Geschikt voor alle dieetwensen

Probeer nu gratis!

Wil jij de gratin zelf proeven? Schrijf je dan nu in voor onze nieuwsbrief en ontvang een gratis verpakking Aviko One for All gratin, zolang de voorraad strekt. 

Het gratis Aviko product is alleen bestemd voor ondernemers of professionals werkzaam in restaurant/eetcafé en cateraars. Uitgesloten van deze actie zijn: buurthuizen, sportkantines en overige horeca. 
Maximaal 1 verpakking per adres per jaar. Levering is alleen mogelijk op een Nederlands bedrijfsadres. Looptijd actie: De actie start op 2 juli 2025 om 10.00u en sluit uiterlijk op 23 juli 2025 om 17.00u zolang de voorraad strekt. 

 

Ben je consument? Dan verwijzen we je graag door naar www.aviko.nl